До фіналу лишилося 2 дні!

До фіналу лишилося 2 дні!

Цими днями у студії LVSdesign досить спекотно, адже тривають підготовчі роботи до фіналу. Серед усіх учасників, що подали заявки на конкурс, фахове журі відібрало 7 фіналістів, кожен з яких отримав студійний час для написання роботи, яку він має представити під час фінального шоу.

Обирати найкращих серед найталановитіших будуть підприємець та культурний діяч Федір Баландін, продюсер та режисер-постановник Михайло Крупієвський, художник зі світла Олександр Дигтяр, співак, учасник конкурсу «Голос країни» Лео Мантіс та Степан Михайлов – співзасновник компанії AIR. Але свою оцінку можете дати і ви, адже, як і минулого року, турнір транслюватиметься он-лайн і всі, хто спостерігатимуть за перебігом змагань, матимуть змогу проголосувати за фіналістів, які їм сподобаються.

Цього разу ми вирішили порадувати вас доволі оригінальним шоу і запросили провести захід досить несподіване тріо. Компанію Віктору Коломійцю, відомому в якості ведучого телевізійних програм, складе звукорежисер, саундінженер, ТБ продакшн-менеджер Олексій Яременко та епатажний художник і контркультурний діяч Іван Семесюк. Так що, окрім захоплюючої візуальної складової, колорит, гумор і напругу ми вам гарантуємо. Подивитися змагання можна буде прямо на сайті за посиланням http://lvsdesign.com.ua/online2017/ . Вмикайтеcя о 20.00!

Бажаємо цікавого перегляду!

[Total: 0    Average: 0/5]