Дизайнер освітлення Метт Гумінський обрав HOG для вирішального гастрольного  випробування

Дизайнер освітлення Метт Гумінський обрав HOG для вирішального гастрольного випробування

Дизайнер освітлення групи Neon Treesт – Метт Гумінський, гастролює з пультами Hog 4 від High End Systems.

Після завершення туру Intimate Night Out групи Neon Trees влітку минулого року, Гумінський  гастролював з Young the Giant, MisterWives, Percy Hill, David Garrett та Bush.

Всі ці шоу використовували Hog 4, або Full Boar 4 та панель Hog 4 Playback Wing. Бездоганно поєднувалися з лінійкою Hog 4.

Метт про платформу Hog

“Платформа Hog завжди була моєю улюбленою консоллю. Вперше я доторкнувся до Hog на початку 2001 року в Бостонському університеті, коли я вдосконалював свій BFA  з дизайну освітлення.

Ще в школі, Huntington Theatre Company, яка знаходиться в театрі Бостонського університету, отримала грант на те, щоб повністю оновити свою систему освітлення і технологію світильників. Частиною цього комплекту були Hog 500, Cyberlights, Technobeams, Studio Spots та Studio Colors.

Я проводив години, граючи з технологією, до якої в той час більшість студентів не мала доступу. Я отримав свою практику і спеціалізацію на літніх театральних концертах з інтелектуальним освітленням на установках.

Я ніколи не відмовлявся від лінійки Hog і був дуже радий відшукати демо-консоль Hog 4, коли потрапив до Moody Theatre вперше з Neon Trees. Майкл Грехем був на моєму боці і в своєму маленькому ноутбуці робив нотатки про те, як я використовую консоль.

Одна з речей, через яку мені сподобалась ця консоль – це можливість плавно перейти з платформи Hog 3 на Hog 4.

Я дійсно був вражений зобов’язанням HES випускати нову версію програмного забезпечення щомісяця. Кожен новий реліз був значно кращим за попередні версії, і в більшості випадків цей стрибок залишав конкурентів далеко позаду. Робота зі складними приладами, групування, перегляд сюжетів, оптимізація зображення і удосконалення у виконанні ефектів”. 

Оснащення туру Night Out Tour

Для туру Night Out Tour групи Neon Trees Гумінський  обрав різні HES Gear, в тому числі шість C1 SHAPESHIFTER, два DP 8000 та Full Boar 4 з Hog 4 Playback Wing.

Digital Sound Systems постачала освітлення для туру. Гумінський  пояснює:

«Концепція дизайну цього шоу – отримати більший розмах, високу енергію та «електричний» вигляд невеликого клубу/театру для туру. Але треба було вмістити все в один автобусний причіп разом з музичним обладнанням групи!

Група хотіла охопити і підтримати своє коріння від альтернативного року. Замість того, щоб використовувати будь-яке відео, як робили це у турі Pop Psychology. Керували за допомогою Pro Media Server Axon HD. Ми запропонували простий чорний фон, що мав обвітрений вигляд, а на ньому логотип групи «Heart and Wings»”.

На додаток до інших приладів, які використовувалися в турі, до комплекту підлоги входили шість HES SHAPESHIFTER, встановлених на різній висоті на дорожніх кейсах.

«С1 були центром мого дизайну,»- розповідає Гумінський. “Тому що я використовував всі ці прилади у попередньому турі групи – Pop Psychology, час підготовки був набагато коротшим. Я провів близько п’яти днів з реальним підвісом на складі DSS Inc., продовжуючи програмування. Мені ніколи не щастило працювати з L2, тому я готував, монтував і  запускав цей підвіс самостійно.” 

Робота С1 у турі

“Міцність, надійність і функціональність є ключовими елементами, на які я звертаю увагу під час пошуку нових приладів. Shapeshifter від High End Systems відповідає всім цим трьом вимогам. Створює таку унікальну динаміку, текстуру і ефекти, які не мають собі рівних у інших приладах.

Мені пощастило дебютувати з цим приладом для HES у турі Pop Psychology групи Neon Trees. Мені подобаються такі виклики, тому, ще до виходу у світ посібника, я досліджував прилад у режимі Extended і ніколи не озирався назад.

Мені знадобився один день, щоб повністю усвідомити можливості цього приладу та як його програмувати, і я зрозумів, що все залежить від того, як ви розплануєте свої групи.

Я створив палітру променів, яка легко перемикала їх з стандартного в автономний режим, що розкрило весь потенціал цього «звіра» серед освітлювальних приладів.

Після виходу Hog v3.2 та піксельного відображення, які з’явилися напередодні туру групи Neon Trees INO, я отримав ще більше можливостей для моїх численних різних матриць. Це достатнє свідчення того, що High End, як завжди зробив прилад доступними для мас.

Як тільки підвісите прилад, можете перемикнути його в режим Extended, і він буде схожий на абсолютно новий прилад. Весь час всі, від відео режисерів до робочих сцени, коментували зовнішній вигляд і унікальність цього приладу. Після того, як я увімкнув і показав їм його можливості, в їх головах все відразу «перемикнулося».

На завершення Метт говорить: «Я ніколи не турбувався щодо надійності SHAPESHIFTER. Я виявив, що він є одним з найбільш надійних і перевірених приладів на ринку. Він витримав всі можливі пошкодження, які виникають під час гастролей. Після Neon Trees, я використовував C1 також для таких артистів, як MisterWives та Young The Giant “.

Посилання на джерело: https://www.highend.com

[Total: 0    Average: 0/5]