День Об’єднання Німеччини у Берліні

День Об’єднання Німеччини у Берліні

На свято Національного Дня Єдності Німеччини у Берліні був проведений 3-денний фестиваль перед знаменитою Бранденбурзькою брамою.

Жива музика звучала з акустичних систем NEXO, охоплюючи 1,5 кілометри проспекту Fan Meile, де майже 1 000 000 відвідувачів насолоджувалися святом.

 

Берлінська аудіо-компанія Auvisign GmbH & Co.,яка є  постійним партнером організатора подій Wohlthat Entertainment GmbH, обрала технологію модульного лінійного масиву NEXO STM.

Для звукових порталів головної сцени та обширну систему ліній затримки, доповнивши їх великою кількістю акустичних систем з інших модельних рядів NEXO, – таких, як GEO, Alpha та PS-cерії. Система, контрольована мікшером Yamaha CL5, була сконфігурована за допомогою протоколів Dante  та Ethersound.

Звукова система головної сцени:

10 x STM  M46 + 1 x STM М28  на сторону,
32 x STM  S118  сабвуферів
Лінії затримки:

STM,    GEO D,    GEO S12,
GEO S8,   Alpha.

Хоча раніше для озвучення концертів  біля Бранденбурзьких воріт та на проспекті Fan Meile компанія Auvisign вже використовувала акустичні системи NEXO STM в декількох різних конфігураціях.

  • Цього разу вперше було застосовано великоформатні  системи M46 в якості основних модулів.
  • На головній сцені кожен  лівий і правий портал складався з 10 x STM M46 (основні модулі) та 1x M28 (downfill).
  • Додаткові модулі M28 були використані для nearfill, а 32 сабвуфери STM S 118 по фронту сцени забезпечували необхідну  кількість суб-басу.
  • Пульти Yamaha CL 5  були використані як для FOH, так і для моніторного управління, під наглядом Філіпа Гріг’єра та Ларса Крумпельта відповідно.
  • Лінії затримки були розміщені на проспекті Fan Meile на довжині 1,5 км
  • Складалися з різних систем NEXO: в першу чергу з модулів STM M46 для DLY на початку проспекту, і систем GEO D, S 12, S8 та Alpha на подальших позиціях.

Звуковий дизайнер компанії Auvisign Йоханнес Раак разом зі спеціалістом  по системі STM Норбертом Бундом скористалися максимальною  перевагою ідеології NEXO STM (“масштаб на основі модульності”), коли в останню хвилину зміни у будові звуковій вежі призвели до необхідності  перепроектувати звукову систему.

Було заплановано побудувати нову вежу для підвісу Main PA, але вона забезпечувала тільки ПОЛОВИНУ навантаження в порівнянні з попередньою версією!

Відокремивши басові кабінети B112, які зазвичай підвішуються з основними модулями M46, та збільшивши кількість встановлених сабвуферів S118, ми змогли досягти необхідної ваги PA без погіршення якості звуку”.

Розташований на позиції FOH, оператор мережі Пітер Собісіак був зайнятий координацією  чотирьох різних мереж

  • Dante для Main PA головної сцени,
  • EtherSound для всіх ліній затримки,
  • EtherSound для входів в FOH-пультах
  • Dante для входів в моніторних пультах

Їх об’єднання в загальну гігабітну мережу з використанням оптоволоконної комутації (для забезпечення резервування) дозволило покрити відстані до 400 метрів від пристрою до пристрою. Загалом було розгорнуто 2,2 км кабельних трас.

Офіційний дистриб’ютор продукції Nexo в Україні компанія Zinteco.

Джерело: www.auvisign.de

[Total: 0    Average: 0/5]