Claypaky’s Axcor Profile 900

Claypaky’s Axcor Profile 900

Сьогодні, в середині лютого, можна сміливо сказати, що Claypaky Axcor Profile 900 є найдосконалішим LED spot приладом на ринку. Він використовує надзвичайно тонкі компоненти, починаючи від кольорової системи до  оптики та високоточної мікромеханіки системи формування променню. Його потужний і високоефективний 880 Вт світлодіодний чип досягає 46000 люмен з кольоровою температурою 6500 К, а додатковий високочастотний CRI (> 90) світлодіодний чип виробляє 34000 люмен та має кольорову температуру у 5600 К. Вражає, чи не так?

Промінь, вироблений Axcor Profile 900, щільно і рівномірно розподіляється на всю довжину променя, при будь-якому куті променя у діапазоні збільшення 7-40 градусів, а його CMY-система змішування кольорів використовує послідовно вставлені дихроїдні колеса, що підтримуються лінійним пристроєм для корекції CTO, задля створення максимально плавних переходів між кольорами. Крім того, на окремому кольоровому колесі є шість ретельно відібраних професійних кольорових фільтрів, включаючи спеціально розроблений поліпшений фільтр CRI.

Пристрій Spot-Profile забезпечує ідеальну проекцію та забезпечує отримання найвищої якості світлового променя. Запатентована система кашетування працює на чотирьох різних координатних площинах і може генерувати форми променю різних розмірів та пропорцій. Система не впливає на будь-які викривлення навіть при широких кутах променю, коли, зазвичай відбуваються значні спотворення.

Axcor Profile 900 також забезпечує дизайнерів освітлення ідеальною проекцією та надзвичайно універсальним пакетом ефектів. Особливості включають 6 взаємозамінних високоякісних поворотних гобо, анімаційне колесо, чотиригранної обертової призми, два варіанти фроста  та іріса з декількома вбудованими макросами. 16-розрядний електронний диммер забезпечує плавні переходи, а його безшумна система охолодження  робить його ідеальним для використання в телевізійних зйомках, найвищого рівня live-подій та концертних гастрольних турів.

Анонсована у LDI 2017 в Лас-Вегасі ще в листопаді , Axcor Profile 900 отримала нагороду “Золота Зірка” в номінації “Кращий новий LED Spot”, заснованого американським виробничим та освітлювальним журналом PLSN. Судді PLSN Awards заявили, що Axcor Profile 900 пропонує користувачеві більше параметрів, ніж усі інші прилади, представлені іншими виробниками, і являється “найкращим у своєму класі”.

Ось як прокоментував вихід у світ Claypaky Axcor Profile 900, головний директор Claypaky, Піо Наум:
“Оскільки наш перший світлодіодний прилад Axcor Profile 900 встановлює новий курс для Claypaky, ми з гордістю можемо сказати, що це кращий світлодіодний прилад на ринку. Це досягнення, яке підкреслює нашу абсолютну відданість справі покращення мистецтва освітлення, і ми з нетерпінням чекаємо того, що наші друзі в світовому дизайнерському освітленні зможуть досягти! “

Посилання на джерело: claypaky.it/

[Total: 1    Average: 5/5]