Clay Paky перевіряють себе в суворовому кліматі на Північній території Австралії

Clay Paky перевіряють себе в суворовому кліматі на Північній території Австралії

Австралія – Dreamedia Events в Дарвін тепер має комплект від Clay Paky. В нього входять 8 приладів Sharpy, 8 A.leda B-EYE K20 та 8 Mythos. Керуючий директор Кріс О’Брайен коментує, що він вперше звернувся до Clay Paky тому, що бренд мав репутацію надійності і витривалості.

Тут, на Північній території всі технології проти приладів. Ви дійсно повинні ретельно вивчити прилади, які будуть витримувати 100% вологості, в змозі функціонувати в екстремальних умовах пилу, які легко чистити і які мають невелику вагу.

Кріс також каже, що ринок оренди в Дарвін дуже невеликий, тому будь-які прилади, купують в першу чергу для власних запасів. “Ми – компанія з  проведення корпоративних заходів, нам потрібні прилади, які мають дуже низькі експлуатаційні витрати тому, що я не можу дозволити собі посилати прилади на південь на ремонт,” – додав він. “Десять днів  на те, щоб доставити щось в Сідней і протягом двох тижнів його будуть ремонтувати. Такий прилад виїде з ладу за місяць”.

Перша покупка Кріса від Clay Paky Sharpys стала першим кроком на професійний ринок компанії, яка раніше була в змозі дозволити собі лише дешеві китайські прилади. Рішення витратити так багато грошей було дуже важливим для компанії.

На всій Північній Території проживає лише близько 250 000 чоловік, що менше, ніж у багатьох містах Австралії,” – зазначив він. “Я повинен визнати, що Sharpy просиділи на наших полицях протягом року, їх не брали в оренду жодного разу. Проте, ми брали його на наші власні шоу, що стимулювало та навчало цей ринок. Наші Sharpy тепер найбільш орендовані прилади!

Прилад Sharpy має 14 кольорів і 17 гобо, але форму його променів можна змінювати для досягнення вражаючих ефектів у повітрі, оскільки гобо-трафарети знаходяться на тому ж самому колесі. Дуже маленький, легкий Sharpy може бути розміщений в будь-якому місці, на фермах для живих подій і шоу, на сценах, в шоурумах або в конференц-залах.

Саме різноманітність, яку пропонує A.leda B-EYE K20  привернула увагу Кріса до цього приладу. B-EYE K20 від Clay Paky має всього 37 світлодіодів RGBW LED, які можна регулювати окремо. Він яскравіший за будь-які LED-wash прилад, що мають таку ж саму номінальну потужність завдяки його спеціальному оптичному блоку з вражаючим коефіцієнтом співвідношення люмен до ватт. Має діапазон зуму від 4 ° до 60 °, що робить його придатним як для невеликих приміщень з низькими стелями, так і для шоу на арені.

“Ви можете не тільки використовувати його як екстраординарне заливне світло, у вас є можливість піксель меппінгу, яка чудово підходить для танцювальних вечірок і працює дуже добре,” – розповів Кріс. “Як я вже сказав, ми невеликий ринок, але я можу поставити K20 на будь-яку подію“.

Дуже універсальний Mythos є Spot приладом з лампою 470 Вт, який випромінює чіткий, чудово спрямований промінь світла, і  beam- приладом, який дозволяє користувачам перемикання на мінімально фіксований кут променю 2,5 °. Саме ця універсальність Mythos необхідна Крісу, якому подобаються гібридні характеристики цього приладу, і він коментує, наскільки вони є гарними для гала-концертів, щоб зал мав кращий вигляд.

“Вони випромінюють потужні промені і великі  гобо-шаблони, що, можливо, інші прилади можуть робити краще, АЛЕ інші не можуть запропонувати такої універсальності, як Mythos,” – сказав Кріс. “Вони мають величезний діапазон масштабування, а це означає, що вони можуть працювати як spot або wash прилад. Mythos, безумовно, мультизадачний прилад  і дає нам промені, повітряні ефекти, заливку, візуальні ефекти і надійність “.

На зображені Clay Paky комплект від Dreamedia  на пляжному музичному фестивалі.

Посилання на джерело: http://www.claypaky.it

[Total: 0    Average: 0/5]