Clay Paky на Prolight + Sound 2016 року

Clay Paky на Prolight + Sound 2016 року

Заснована 28 серпня 1976 року, компанія Clay Paky схвильовано святкує свій 40-річний ювілей на виставці ProLight+Sound 2016 року.

Історія компанії відмічена численними успіхами та визнанням аудиторії. З великим почуттям гордості за досягнення минулого, Clay Paky поєднує знання і досвід роботи з технологіями для майбутнього успіху.

Запрошуємо на Clay Paky Universe

Clay Paky вітає відвідувачів Clay Paky Universe і запрошує Вас ближче ознайомитись з  широким портфелем творчих новаторських інструментів компанії.

SCENIUS PROFILE

clay_paky_at_prolight_sound_2016_02_L

Clay Paky запускає SCENIUS PROFILE – новий beam shaper у верхній частині лінійки приладів від Clay Paky.

 • Вдосконалений оптичний блок і газорозрядна лампа 1400Вт OSRAM забезпечують дуже високу світловіддачу і відмінну CRI.
 • Спеціально для цього продукту був розроблений оптичний рефлектор. Він зробити проекцію абсолютно рівномірною через весь отвір для проходження променю. Уникаючи типового ефекту «hotspot» багатьох прожекторів.
 • Система кадрування Scenius Profile складається з чотирьох незалежних пластинок, що перекриваються і створюють форми всіх розмірів і пропорцій. Працюючи одночасно на чотирьох різних фокальних планах.
 • Завдяки широкому зуму 8 ° – 50 °, Scenius Profile ідеально підходить для будь-яких сцен.

Сучасна система стеження фокусу концентрує максимальну світловіддачу саме на тому ефекті, який ви бажаєте спроектувати, може бути встановлений повністю автоматичний фокус.

 • Система кольорів

CMY, лінійний CTO, 7 фіксованих кольорів, 14 гобо (6 обертових + 8 фіксованих), призма, що обертається, 2 змінних фрост-фільтри, дуже точний трансфокатор покращує показники цього приладу.

Hepikos

clay_paky_at_prolight_sound_2016_03_L

Hepikos – є вдосконаленим прилад WashLight, який поєднує низьке енергоспоживання з якістю кольору, але без погіршення. Прилад будується навколо нової, надзвичайно яскравої лампи 700 Вт Osram

 • має зум 5-40 °, який забезпечує яскравий, рівномірний wash-ефект з максимальним кутом променю.
 • Система кольорів містить систему змішування CMY.

Складається з трьох дисків повністю призначених  для отримання простих кольорів, а також два диска кольорів, кожен з яких має 8 фільтрів.

 • Завдяки фронтальній лінзи PC (Ø 185мм) та вузького кута розкриття променю – 5 °, прилад також може давати різкий, потужний промінь, який можна використовувати для яскравих кольорових ефектів у повітрі.

Деякі пристрої були розроблені спеціально для підвищення характеристик цього продукту: механічна ірисова діафрагма, чотиригранна змінна призма, що обертається, фрост з м’якою кромкою.

Hepikos є перш за все гібридним приладом beam/wash, де обидві функції оптимізовані, а не послабляють одна іншу. Він ідеально доповнює ефекти  beam/spot, які створюються за допомогою Mythos, з яким він поділяє такі ж самі базу і лампу колірної температури 7800K.

SharBar

clay_paky_at_prolight_sound_2016_04_L

SharBar є передовою рухомою світлодіодною панеллю з функціями. Вони перетворюють її у якісно новий прилад багатопроменевих ефектів.

 • Має шість абсолютно нових потужних світлодіодів OSRAM Ostar RGBW LED з номінальною потужністю 30 Вт але займають стільки ж місця, що й старі світлодіоди 10 Вт.
 • Оснащена моторизованим оптичним трансфокатором з мінімальним кутом для beam лише 2 °.
 • Завдяки своїм екстраординарним лінзам, SharBar здатний виробляти шість дуже вузьких, щільних світлових променів. Спрямовуючи у повітря паралельні промені світла. Жодна світлодіодна панель не може зробити подібний ефект.

SharBar також може використовуватися для створення різких ефектів, навіть в разі їх проекції на поверхню.

 • Головне – оптичний блок, з’єднаний з кожним світлодіодом, складається з моторизованої системи з подвійним дзеркалом.

Це означає, що кожен промінь світла може бути направлений незалежно від інших, що додає панелі додаткову ступінь свободи, крім нахилу. Кожен з шести променів світла може рухатися або блокуватися в межах 60 ° (+/- 30 °) конусу.

Завдяки цьому винахідливому, оригінальному оптичному блоку, світлодіодна панель відтворює ефект, схожий на шість окремих світильників, які можуть працювати синхронно або асинхронно один відносного одного.

Завдяки повільному змішуванню кольорів RGBW, лінійному CTO, трансфокатору 0-100% і стробоскопу 24 Гц  (1-20 бл./сек), SharBar відтворює дійсно інноваційні світлові ефекти і виділяється потужним світловим потоком і надзвичайно концентрованим або дифузним променем. Пристрій компактний, міцний і важить всього 15 кг.

Odeon

clay_paky_at_prolight_sound_2016_05_L

Прикрашення міста в даний час стало глобальним явищем, в чому бере участь найбільша кількість професіоналів з освітлення. Це дуже часто підтримується місцевими органами влади, які розглядають його як спосіб зробити їх міста більш привабливими і зміцнити взаємовідносини з громадянами.

Clay Paky розширила асортимент своїх продуктів лінійкою вогнів для архітектурного використання і має наміри розширити її іншими архітектурними вогнями у найближчому майбутньому.

Odeon – цє серія виключно архітектурних світильників (IP66), розроблених для архітекторів на підставі їх потреб.

 • Вони виробляються в двох основних версіях – flood та linear, ця лінійка налічує понад тридцять моделей.
 • Вони існують з оптикою у 15 °, 25 °, 45 ° і RGBW, можливі конфігурації Tunable White і Total White; також вони можуть бути різними за розміром та оздобленням на прохання замовника.

clay_paky_at_prolight_sound_2016_01_L

Посилання на джерело: http://www.claypaky.it

Увійдіть у світ Clay Paky – спокуслива сила кольорів додає дотик гламурного світла до ваших архітектурних пам’яток і будівель!

[Total: 0    Average: 0/5]