Нагородження преміями Live Design Award 2016. Частина 2

Нагородження преміями Live Design Award 2016. Частина 2

91_7

Live Design віддала нагороду «Lighting Product Of The Year» – консольному програмному забезпеченню ETC Eos Version 2.3.

Це створило такий шум в області управління кольором, про який один з наших журі сказав, що “це лише верхівка айсберга.”

Інший зазначає: “Виявляється, що багато хто з нас використовував колір протягом тривалого часу, але насправді не «розумів» його, тому цінує допомогу, особливо коли мова йде про можливості комплексних світлодіодних джерел”.

Девід Лінчекум з ETC  отримав нагороду. Ознайомтесь з продуктом-переможцем за посиланням.

_DSC3946

Іншу нагороду номінації «Lighting Product Of The Year» отримав MagicDot-R від Ayrton, який один із журі називає “цікавим і унікальним”.

Він поєднує багато інструментів і  може рухатися. Прилад “додає освіжаючий ефект до палітри дизайнера: блискавичний рух, позиціювання та повне обертання на 360 градусів робить його одним з найбільш унікальних приладів, виведених на ринок в останні роки “.

Кіт Беннет Морфея з  компанії  Morpheus Lights отримав нагороду. Ознайомтесь з продуктом-переможцем за посиланням.

91_9
Impression X4 Bar від GLP переміг серед наших суддів як «Lighting Product Of The Year» за свою здатність бути набагато більшим, ніж світло для циклорами або для акценту.

Один з журі говорить: “Ви можете використовувати його, щоб підсвітити  куліси, звичайно, але набагато цікавішим є його використання в якості  світлової завіси та інших ефектів типу ” суцільна стіна лінійного світла”.

Інший додає: “Це дуже прекрасна ідея поєднати всі ці функції у лінійний форм-фактор, що забезпечує широкі можливості інноваційного дизайну.”

Марк Ревенхілл від GLP прийняв нагороду. Ознайомтесь з продуктом-переможцем за посиланням.
_DSC3952

Нагорода в номінації  «Освітлювальний Продукт Року» пішла до системи управління слідкуючим  прожектором від PRG. Отримала назву «кардинально нової» від декількох наших журі.

Це дуже проста ідея: дистанційно керований прожектор, якій бере на себе “небезпечний підйом на ферму” додає журі.

Кріс Конті з PRG прийняв нагороду. Ознайомтесь з продуктом-переможцем за посиланням.

91_11

G-1 Beam від  SGM один із журі дав назву “справжній інноваційний технічний прорив”.

Він повністю водостійкий, може працювати на батарейках, має бездротовий DMX. Це один з найбільш інноваційних приладів на ринку, а SGM є однією з небагатьох компаній, які успішно створюють екологічні інновації в нашій галузі.

Філіппо Фріджері з SGM отримав нагороду. Ознайомтесь, будь ласка, з продуктом-переможцем за посиланням.

91_12

Нагороду “За високі досягнення” отримала команда UVLD . В категорії «Театральна Вистава» за постановку The Gift Of Christmas  для баптистської церкви в Техасі.

Відновлена постановка шоу була розроблена під керівництвом Метта Уебба з UVLD , фірма також надала технічну підтримку. Ця постановка використовувала новітню підлогу для шоу і  відео- шириною 150’ з 16 панелей,  для відображення і супроводження 350-голосного хору.

Ларрі Брубекер, Енді Пірсон та Метт Уебб (зліва направо) приймають нагороду. Ознайомтесь з переможцем The Gift of Christmas за посиланням.

91_13

Премію «За досягнення у трансляціях наживо» отримала компанія A.C.T Lighting .  Нагорода за шоу у перерві між таймами Суперкубка – Super Bowl Halftime Show за участю Кеті Перрі у минулому році.

Дизайнер світла Боб Барнхарт використав більше 350 різних приладів від Clay Paky і систему управління світлом MA Lighting grandMA2 для 12-хвилинної постановки, яку побачили більше 118 мільйонів глядачів, найбільша аудиторія в історії Суперкубку.

Джордж Масек з A.C.T Lighting прийняв нагороду. Ознайомтесь за посиланням з проектом-переможцем від A.C.T Lighting. 

_DSC3972

Премію за досягнення у дизайні «Design Achievement Award» віддали Роберту Дікінсону і команді Full Flood за краще  освітлення під час трансляції наживо шоу з нагородження і спеціальних заходів. Спонсором цієї нагороди стала компанія ARRI.

Подивиться 88-у щорічну церемонію вручення  Academy Awards з дизайном освітлення, створеним Дікінсоном.

91_14

Нагороду Live Design в концертній категорії – «Excellence in Live Design Award» отримала компанія  LMG Touring .

Нагорода за тур Forest Hills Drive Tour співака Дж. Коула. Тур  заснований на альбомі артиста 2014 року Forest Hills Drive, першому хіп-хоп альбомі, який став платиновим за 25 років.

Дизайн туру був заснований навколо будинку його дитинства, а LMG Touring забезпечили відео, аудіо та освітлення для більшої частини туру.

Крейг Мітчелл з LMG Touring прийняв отримав нагороду. За посиланням проект-переможець Forest Hills Drive Tour.

91_15

Премія «Design Achievement Award» була вручена неймовірній команді «Seven Design Works». Нагорода за творчу співпрацю для концертних турів, кіно і телебачення.

Лерой Беннет (зліва) і Тобіас Райлендер (в центрі) з компанії Seven Design Works отримали нагороду за досягнення у дизайні  – Design Achievement Award. Спонсором цієї нагороди була компанія A.C.T Lighting, а представив її  Лі Енн Каллах-Лонго (праворуч).
Прочитайте привітання команді Seven Design Works від колег по індустрії. 

91_1

Лауреати премії звукорежисер Ейб Джейкоб (ліворуч) та дизайнер по світлу Наташа Кац (праворуч).

91_2

Звукорежисер Невін Стейнберг (зліва) з Джоном Монітто (праворуч), директором технічних рішень компанії Meyer Sound.

91_3

(Зліва направо) Джек, Джин і Род Чоу від  «The Jack Chow Building» – будинку у західній частини Китайського кварталу в Ванкувері, найбільш вузької комерційної будівлі в світі, яка стала переможцем премії «Live Design Excellence Award».

91_4

Володар премії  Tony Award, дизайнер освітлення Кен Біллінгтон (зліва) і Наташа Кац (праворуч).

91_5

Володарі премії  Tony Award, дизайнери освітлення Наташа Кац (зліва) і Хоуел Бінклі (праворуч).

91_6

Дизайнерів освітлення і переможці премії «Live Design Award» Боб Дікінсон (зліва) і Лерой Беннет (праворуч).

91_16

(Зліва направо) Пол Уеллер і Кейт Беннет з компанії Morpheus Lights, дистриб’ютор Ayrton’s в США, переможці премії «Live Design Lighting Product Of The Year»  за  Ayrton MagicDot-R.

[Total: 0    Average: 0/5]