Будівля Джек Чоу

Будівля Джек Чоу

Вигляд найбільш вузької в світі комерційної будівлі змінила анімаційна розповідь за допомогою світла та медіа.

У драматичних презентаціях за мотивам чотирьох складових елементів з історії цивілізації. Присутні поняття – любов, магія, історія і модернізація китайського кварталу в Ванкувері.

Історія будинку

Будинок Джека Чоу щогодини демонструє шоу, синхронізоване з музикою, яке оживляє його фасад вдень і вночі.

  • Будинок, що має глибину 4 фути 10 дюймів та дивну довжину
  • Визнаний музеєм  Ріплі  «Хочете вірте, хочете ні»
  • Побудований в 1913 році на спір

Коли Джек Чоу купив цей будинок в 1985 році, з будівлі, що  містив одночасно 13 підприємств. В тому числі гарячу лазню у підвалі, який тягнеться під скляним блоком в тротуарі. Він перетворився у головний офіс «Jack Chow Insurance», страхової брокерської фірми, що діє в Китайському кварталі з 1960-х років.

Досягнення та визнання

До 1986 року перше основне відновлення культурної спадщини було завершено, що принесло Чоу кілька нагород за збереження культурної спадщини і свідоцтво від Книги світових рекордів Гіннесса.

У 2010 році, через погіршення стану, знову виникло бажання відремонтувати будівлю. Одним з основних компонентів оновлення було створення центрального вестибюлю повністю з скла вздовж тротуару,щоб забезпечити перехід від однієї сторони будинку до іншої, не виходячи із будівлі.

Неонове світло історично було спільною рисою будівель у китайському кварталі Ванкувера – найбільшого китайському міському кварталі в Північній Америці поза межами Сан-Франциско. Дуже мало таких ознак залишилося сьогодні, і бажання повернути час, використовуючи модернізовану версію неонового світла як центральний елемент дизайну надихнуло на поновлення.

Новинки освітлення

Після дослідження декількох виставок був знайдений LED Neon Flex. Багато піксельна роздільна здатність цього приладу була застосована для освітлення нових скляних сходів, також його встановили на стелі центрального вестибюлю та у віконцях, через які зараз продаються страховки з вуличної сторони.

Бажання розширити світлове оздоблення і скористатися перевагами, що дають вікна на стелі підвального приміщення вздовж тротуару, а також софіт, встановлений на даху верхнього поверху, призвело до рішення використати лінійні світильники Philips для інтеграції цих функцій.

Кольорові характеристики будівлі підтримуються за допомогою різних білих світлових акцентів всередині і зовні будівлі, також інтегрованого та втілені у функціональне освітлення простору і у систему управління шоу.

Еркери на верхньому поверсі створюють по всій довжині будинку безперервний світловий люк та дають можливість використовувати це як елемент освітлення.

Розробка ідеї розвивалася з самого початку від лише неонового анімованого фасаду до створення серії шоу на основі сюжетної лінії, захоплюючої і синхронізованої з музикою. Аудіо та відео додали до дизайну для забезпечення видовище.

Дизайнер Рід Чоу передбачав перетворити пам’ятку архітектури у архітектурний розважальний об’єкт. Уклавши контракт з компанією з проектування систем управління Eos Lightmedia, Чоу отримав можливість почати творчу співпрацю. З дизайнером проектів компанії Євгеном Менделеєвим і скористатися його широким досвідом роботи з програмування у театрі.

Команда проекту

Власник: World’s Famous Building Corporation, Джек В. Чоу

Генеральний Директор; Род Чоу

Президент; дизайнер освітлення та режисер: Род Чоу;

Розробка та постачання систем управління, введення систем в експлуатацію та програмування: Eos Lightmedia Corp.;

Заступник директора з освітлення & ETC & програмування інтерактивних технологій: Євгеном Менделеєвим– Eos.;

Дизайнер систем управління: Дуглас Уелш – головний, Eos;

Система введення в експлуатацію: Євгеном Менделеєвим – Eos & Mark Hayashida;

Аудіо і відео постачальник: Westcoast Audio Video Gallery;

Дизайнер A/V: Арманд Ражкумар – Westcoast;

Програмування & інтеграція A/V: Джош Райт – Westcoast

Основне обладнання

  • Philips QLX & MX Powercore RGB, LEDNeonflex RGB & White,
  • Освітлювальна панель Strand A21
  • сервер інтерактивних технологій CueServer 2 з сенсорним інтерфейсом CuePad
  • управляється шістьма DMX universe приблизно по 850 пікселів
  • 50 контрольних точок для 160 білих освітлювальних приладів.

Консоль програмування: ETC Ion і Nomad інтерфейси для різних сезонних і спеціальних подій, статичне і анімоване зображення + шість аудіо-синхронізованих розкадрованих шоу. Аудіо/ відео контроль: RTI Technologies GX7, розподіл відео: Just Add Power, динаміки: JBL Control 25T – 30 внутрішні/зовнішні

Відео дисплеї: 4K Samsung та Sony- 9 внутрішніх

Посилання на джерело: http://livedesignonline.com

Відео проекту 

[Total: 0    Average: 0/5]