BlackTrax випустив Beta 2.0

BlackTrax випустив Beta 2.0

Новий BlackTrax Beta 2.0 робить відстеження більш простим, калібрування, програмування та використання швидким.

Розроблена протягом року, версія 2.0 має найбільше нових можливостей, GUI і удосконалення робочого процесу будь-якої версії BlackTrax.

“Більшість цих поліпшень були розроблені на основі пропозиції клієнтів, запитів і загального зворотного зв’язку,”- пояснює Марті Кокрейн, менеджер продукту BlackTrax. “Це включає в себе кращу систему звітності, програмування сюжету в режимі реального часу і кращий контроль за світильниками під час процесу калібрування”.

LVSdesign studio Black Trax

Основні з них:

  • Повністю новий дизайн графічного інтерфейсу (GUI) користувача для BlackTrax, BTWyg, Tracker і Follower – з повноекранним режимом для BlackTrax і новим простим основним режимом для Tracker і Follower.
  • BTWyg підтримує новий дизайн GUI під впливом дизайну інтерфейсу Wysiwyg R36 і програмного забезпечення попередньої візуалізації з синьою підсвічуванням, значками і екраном привітання.
  • Удосконалення нового режиму калібрування освітлювального приладу забезпечує більш швидке калібрування. Додано можливість калібрування від кількох користувачів. Декілька користувачів з різними маячками калібрують свій власний вибір світла.
  • Освітлювальні прилади очистять свій колір і гобо автоматично.

BlackTrax контролює трансфокацію/іріс. Це дозволяє користувачам перестрибнути і почати калібрування відразу, без необхідності попереднього створення спеціального калібрування BlackTrax на консолі, звільняючи тим самим програміста консолі, якій може продовжити свою роботу.

Жорсткі і м’які шторки

Жорсткі і м’які шторки створені для більшої кількості гнучких операцій відстеження і об’єктів.

Рамки поєднують колекцію Стрингерів (вони же LED) з декількох маячків, які складають один об’єкт. BlackTrax більше не обмежується трьома стрингерами для однієї системи.

Жорсткі шторки дозволяють розрахувати і відслідковувати орієнтацію об’єкта. М’яка шторка дозволяє в той же час перерахувати позицію центра ваги на підставі візуальних стрингерів.

BTGUI-WIndow

Удосконалене програмування приладу.

Уніфіковані параметри для кількох пристроїв. Можливість швидко переглядати, обирати і застосовувати налаштування для декількох освітлювальних приладів від різних частин.

Нові іконки і вигляд таблиць для освітлювальних приладів і об’єктів спостереження відображають інформацію про налаштування приладів набагато швидше, ніж будь-коли раніше.

  • Копіювати і вставляти об’єкти спостереження і освітлювальні прилади між частинами та в межах частин – якщо застосовне.
  • Можливість створити новий проект BlackTrax без першого запиту інформації wysiwyg.
  • Відправити зміни до BlackTrax / wysiwyg напряму, без необхідності експорту.

«BlackTrax був зацікавлений у функціональності. Отримати систему, яка виконує деякі круті і дивовижні речі. Тепер, коли ми досягли етапу стабільного і функціонального продукту, який працює без збоїв для найскладніших шоу в світі, хочу звернути увагу на простоту, нескладність використання і уніфікацію”, – додає Кокрейн.

Посилання на джерело: http://livedesignonline.com

[Total: 0    Average: 0/5]