Звукова система від Adamson Systems Engineering Inc. звучить на Riot Fest в Чікаго, Торонто і Денвері

Звукова система від Adamson Systems Engineering Inc. звучить на Riot Fest в Чікаго, Торонто і Денвері

Riot Fest –  3 денний фестиваль рок, панк, альтернативної і хіп-хоп музики –  вразив аудиторію в Чикаго, Торонто і Денвері. Своєю звуковою системою від Adamson Systems Engineering Inc.

В цьому році лайн-ап фестивалю складався з виступів Billy Idol, Iggy Pop, Motorhead, CIV, The Damned, Ice Cube, і навіть легенди кантрі-музики Merle Haggard.  Компанії Stage Pro, яка базується в Канзасі.

Було доручено забезпечити продакшн для всіх трьох подій. В свою чергу, компанія Audio Visions (Омаха, штат Небраска) забезпечила підтримку звукового обладнання.

Вибір компанії Audio Visions

Audio Visions застосували свою щойно придбану систему E-серії від Adamson Systems Engineering Inc., забезпечивши Main PA у всіх трьох місцях.

Коли ми купували систему, ми шукали Main PA, яка тримала б нас на передньому краї,” пояснює Джаспер Гофорт, генеральний менеджер Audio Visions.

“Саме на таких івентах, як цей, ви хочете бути впевненими, що ви забезпечуєте артистів тою якістю (звуку), на яку вони очікують. Комплект Adamson надає нам все, що  може знадобитися, і це дійсно слугує на користь виступаючим виконавцям “.

Хоча специфіка сцен та артистів всюди різні, вимоги до звуку залишаються цілком послідовними. Джаспер Гофорт спочатку вводив  розміри сцени в програму “Blueprint AV” (програмне забезпечення Adamson для моделювання), а потім додавав розміри аудиторії для звукового покриття в кожному окремому місті.

“Ми дійсно у захваті від програмного забезпечення Blueprint”, додає Гофорт. “Це моделювання є неймовірно точним.

До цього ми звикли використовувати програмне забезпечення, після якого ще потрібно було робити неабияку кількість налаштувань після підвісу PA. Але “Blueprint”  – це  безпомилковий розрахунок кожного разу. Це величезна економія часу “.

 • Лівий та правий лінійні масиви – з 12-ти систем  Adamson E15 та 2-х Adamson E12  –  були  підвішені по краях гідравлічної сцені  APEX 5040.
 • Суб-басовий діапазон був забезпечений шістнадцятьома сабвуферами E219.
 • По 6 з них були встановлені під кожним масивом
 • Ще 4 додані  в центрі.
 • Дві системи Adamson S10 були розміщені вздовж кромки сцени в якості Front Fill.
 • Чотири сабвуфери E119 були використані для прострілів.
 • Ще два працювали як саби для барабанщика.

Акустичні системи Adamson

 • Обидві акустичні системи Adamson серії “Е”  – E15 та E12 – є трьох-смуговими.
 • Система E15 оснащена двома 7-дюймовими кевлар-неодимовими динаміками СЧ-діапазону
 • Двома 4-дюймовими компресійними драйверами ВЧ.
 • Менша система – E12 – має один 7-дюймовий кевлар-неодимовий динамік  в парі з  4-дюймовим компресійним драйвером ВЧ.
 • Розширений діапазон НЧ забезпечений двома 15-дюймовими (E15) або двома 12-дюймовими (E12) запатентованими кевлар-неодимовими динаміками НЧ.
 • Кінцевим результатом є “безшовна” звукова енергія СЧ-ВЧ з мінімальними спотвореннями при дуже високих рівнях SPL, плюс істотний діапазон НЧ для більшості різних застосувань.

Акустична система була забезпечена реками з підсилювачами Lab.gruppen серії PLM. Джаспер Гофорт додає: “Підсилювачі Lab.gruppen, які Adamson рекомендує для своїх систем, приголомшливі. Вони звучать чисто і прокачують систему без зусиль “.

Що отримали від роботи Adamson

Гофорт зазначає, що при переміщенні з одних локацій фестивалю до інших, він помітив, що акустичні системи Adamson були використані для озвучення більшості  “знакових” сцен. На  запитання “чому?” йому відповіли, що інженери інших сцен чули системи Adamson  і просили використовувати їх на своїй сцені.

Шон Лондон, FOH інженер Eagles та Death Metal, додає: “Я виявив, що портали Adamson та конфігурація сабів  дали мені набагато більший запас потужності та краще розповсюдження, ніж PA на інших сценах  “Riot Fest ”.

До мене підходили люди, які казали, що вони були на відстані 500 футів від сцени і могли чути мій мікс  прозорим, “як вдень”. Я також помітив, що  охоплення простору перед сценою набагато краще, ніж в інших системах “.

Джаспер Гофорт  підсумовує: “Я повинен додати, наскільки ми були вражені усією командою Adamson System Engineering Inc. Ми не є надвеликою компанією, і усвідомлення того, що ми отримаємо належну увагу виробника,  було величезним плюсом.

Будь-хто з команди, з ким ми працювали,  був добре обізнаний і прагнув допомогти. Я думаю, що ми будемо  пожинати плоди нашого правильного вибору в найближчі роки”.

Посилання на джерело: https://www.adamsonsystems.com

[Total: 0    Average: 0/5]