Практика побудови сценічного світла для концертних та театральних шоу - практичний семінар

Практичний семінар 29-30 вересня 2017 “Практика побудови сценічного світла для концертних та театральних шоу”

LVSdesign запрошує на унікальну подію галузі світлового шоу – практичний дводенний семінар “Побудова сценічного світла для концертних та театральних шоу”.

Два дні повного занурення у світ сценічного світла – 29 та 30 вересня – від LVSdesign за участю провідних фахівців з України та Європи чекають на вас вже незабаром. У перший день, 29 вересня, відбудеться семінар та дискусійна панель, а наступний день, 30 вересня, відбудеться у форматі воркшопу. Місце проведення – власна студія LVSdesign, розташована у столиці.

Захід має за мету зібрати аудиторію людей, чия професія пов’язана зі світлом (lighting designers, VJs, motion designers, video designers, cameramans, performers). Безпосередньо професії лайт-дизайнера буде відведена окрема частина заходу, щоб у відвідувачів була можливість якомога більше дізнатися про аспекти цієї професії у Європі.

Крім того, будуть розкриті такі питання:
 • Планування проектів з розробки світлових шоу
 • Сучасна техніка для побудови світлових шоу
 • Основи побудови світлового шоу

Завершальним етапом, що пройде на другий день заходу, 30 вересня, стане практичний семінар у форматі воркшопу зі створення світлових шоу за допомогою професійної техніки та програмного забезпечення. Все необхідне обладнання та засоби надасть технічний партнер заходу – компанія Zinteco.

Мова заходу – українська, англійська, російська. Передбачено синхронний переклад.

Під час перерви між частинами виступів передбачені кава-брейки та легке харчування для учасників.

Ціни на участь мінімальні – адже першочерговим завданням цього заходу організатори ставлять мету підвищення рівня та розвиток вітчизняної галузі фахівців сценічного світла. Проте кількість місць обмежена, тому поспішайте замовити квиток для участі.

Шоу

Практична частина заходу

 • Знайомство з новою технікою
 • Робота на пультах
 • Моделювання шоу
 • Групові виконання практичного завдання

Практична частина заходу

 • Знайомство з новою технікою
 • Робота на пультах
 • Моделювання шоу
 • Групові виконання практичного завдання

Нормундс Бласенс

Лайт-дизайнер, інженер, розробник приладів для світлових шоу

Поринути у яскравий світ сценічного світла та концертних спецефектів допоможе гість з Європи, гуру в цій галузі – Нормундс Бласенс – всесвітньо-відомий художник та інженер зі світла, послугами та технічними рішеннями якого користуються зірки шоу-бізнесу по обидва боки земної кулі. Концерти, де в розробці світлового шоу приймав участь Нормундс, підкоряли стадіони Прибалтики, Швеції, Німеччини, Фінляндії, Польщі, України, Чехії та США.

Якщо вам доводилося бачити дивовижні шоу зі світла під час концертів Beyonce, Foo Fighters, Brainstorm або Океан Ельзи – будьте впевнені, що до цієї краси має пряме відношення Нормундс Бласенс.

Шоу за участі Нормундса Бласенса

Розклад


13:0014:00

Реєстрація учасників

14:0015:30

Перша частина семінару

15:3016:00

Перерва на каву

16:0017:00

Панельна дискусія

17:0018:00

Заключна частина семінару


09:0010:00

Реєстрація учасників

10:0012:00

Перша частина воркшопу

12:0012:15

Перерва на каву

12:1513:30

Друга частина воркшопу

13:3014:30

Обід

14:3017:30

Заключна частина воркшопу